| nerra211 a întrebat:

Caut 2 piese ale copilariei, nu imi aduc aminte decat vag de refren deci sa nu radeti.
1. Mara chu chu, pic pic o piesa trista dar draguta infatiseaza o fata in ploaie parca (nu o gasesc nici cum, nici nu mai stiu exact titlul piesei sau numele cantaretei ) e din anii 1990-2000 aprox anul aparitiei
2. Liar Liar cu rezonanta, o voce de femeie, piesa autentica nu cum sunt melodiile de care tot dau, numai pe care as vrea sa le aud din nou nu le mai gasesc, e tot mai veche din anii 1990-2000. cine isi da seama si mi le poate spune? Multumesc

2 răspunsuri:
| Betty12345678 a răspuns:

Daca iti amintesti mai mult din versuri poti sa le scrii pe google si gasesti.

| Georgi86 a răspuns:

2. https://www.youtube.com/watch?v=f5_faccUI68 cumva? La 1 inca nu ma prind :))