| Liora a întrebat:

Caut ceva cantaret/a de muzica lenta ( de dragoste ). ( nu neaparat in romana ).

3 răspunsuri:
| zelda a răspuns:

Laura Pausini

| FeliciaCorinaA a răspuns:

Michael buble, cheryl cole, leona lewis... dar eu optez pentru primii doi, mai ales cheryl care are o voce atat de frum si versuri care te pun pe ganduri(tip: asculta RAINDROPS si apoi imi dai un mesaj cu parerea ta despre melodie)

| FlOorinaA a răspuns:

Unele din piesele lui Mariah Carey sunt foarte frumoase. Love takes time sau Whitout you...Asculta-le si vezi daca iti plac! kiss