| AndradaAndra99 a întrebat:

Caut compozitor, textier eu am voce doar ca nu pot realiza nimic singura

4 răspunsuri:
| NoNameo a răspuns:

Nascuta in 99 si spui ca ai voce deja? Pe la 20 de ani sa spui ca ai voce si degeaba o ai daca nu poti compune nimic, o sa ajungi precum cherlaitele alea de le vezi la tv si radio.

| nastaseelenacristina a răspuns:

Inca nu ai gasit textier? sunt aici laughing

| NeaPopa2015 a răspuns:

Da un link unde sa pot vedea ce voce ai, cantand ceva ce iti place si care iti pune in valoare vocea.

| NobodyOmy a răspuns:

Buna Andrada, sunt textier si sunt sigur ca te pot ajuta cu versurile, daca doresti.