| lextim a întrebat:

Caut o melodie, canta o tipa, e dance cred si versurile sunt ceva de genu : i will never be the same again... reason to smile, i'll never say i'm sorry. din ce am retinut si eulaughing va rog daca stiti. funda

2 răspunsuri:
| pandy a răspuns:

Si eu caut aceeasi melodie aici la TPU nu se gaseste nimeni sa stie melodia uite pun eu un clipp unde trabuie sa dai la minutu 35 http://www.youtube.com/watch?v=UD0B0txJHeQ si aici e si cintarea

| LaViUtZa a răspuns:

Sincer daca nu descri tipa nu iti pot spune dar cred ca este a lui Avril Lavinge- Smile