| Farcas a întrebat:

Caut o melodie care am auzit`o azi in taxisad Canta Denisa cu Nicu Vesa si zicea ceva de genu ca omul cat traieste sa cheltuiasca cat mai multi bani ca atunci cat atunci cand moare nu ia bani cu el..cine ma poate ajuta..va rog multcrying cred ca e album nou...

Răspuns Câştigător
| Leea1234 a răspuns:

Sigur era denisa?
nu cumva era alex de la orastie cu laura!
http://www.youtube.com/watch?v=3Md459hRyz0
incearca poate e asta!

4 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Denisa & Nicu Vesa - Banii?

| DeniSa_9048 a răspuns:

Buna! Dragul meu kratos melodia,, banii" nu exista. Eu cred ca melodia este :,, Denisa si Nicu Vessa -Banu-i raspunsu la toate". Succes in contiuneare!

| madagascar a răspuns:

Te sfatuiesc sa te uiti pe site la taraf tv sau sa asculti taraf intr-o zi si sigur o sa o vezi acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe www.youtube.com si dai la cautare denisa si nicu vesa si iti da acolo toate melodiile de la ei