| dorina02 a întrebat:

Caut o melodie de la Adriana Antoni de acum cativa ani, avea un videoclip in care aparea ea in rolul unei femei sarace si nimeni nu o ajuta decat o florareasa si in timp ea devine o femeie de afaceri si o cauta pe acea florareasa. Versurile melodiei m-au impresionat mult, m-as bucura mult daca as afla numele melodiei! Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| RvY3916 a răspuns:

Lasati site va rog daca vreti sau macar ziceti numele melodiei