| daan25 a întrebat:

Caut o melodie de la Paul van Dyk. Nu stiu prea multe lucruri, doar ca videoclipul piesei rula pe la inceputul anilor 2000 si tot ce mai tin minte e ca in videoclip van Dyk statea pe o canapea mare (imensa) rosie, undeva in aer liber. Posibil sa fi fost si altii pe canapea - lol. Ar fi minunat daca cineva stie numele acelei piese. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Jadeite a răspuns:

Paul van Dyk - We're alive, chiar in anul 2000 era pe VIVA http://www.youtube.com/watch?v=K0mqKlf8PEg