| anonim_4396 a întrebat:

Caut o melodie, din pacate stiu doar doua versuri care cred ca fac parte din refren : i love you baby /i need you baby ...am cautat-o si pe youtube si nu am reusit sa dau de ea, daca stie cineva vreo melodie cu versurile acestea sa-mi spuna si mie plsskiss big grin

4 răspunsuri:
| addme a răspuns:

Gloria Gaynor - Can't take my eyes off you
incearca si asta. happy

| NimeniAltu_9511 a răspuns:

LLP feat. Chriss-T - I miss you

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Caut si eu o melodie dar nu stiu decat putin din refren si nici ala nu stiu daca e bun: drop their hand drop their hand i don't want to drunk all night