| Edward1997 a întrebat:

Caut o melodie mai veche. Era pe stilul latino. Am auzit-o asta-vara pe plaja la Costinesti. Versurile erau ceva de genu " Girl I need your number, you set my soul on fire, you are my one desire... Put it in my soul " iar apoi erau repetate versurile de o voce feminina foarte subtiata. Caut de ceva vreme melodia asta. Stie cineva cum se numeste? Am cautat si dupa versuri si tot n-am gasit-o, nu stiu exact daca astea erau versurile dar ritmul era pe latino.

1 răspuns:
| Sharinganul a răspuns:

Nu cred ca este...dar sper ca te-am ajutat. https://www.youtube.com/watch?v=UOUF1viM7uk