| gabyela a întrebat:

Caut o melodie mai veche, nu-mi amintesc cine o canta, dar parca se repeta ceva cu " so high" si imi amintesc videoclipul : erau mai multi baieti care sareau coarda si vine o fata, se uita la ei, o invita un baiat sa sara si ea, dar nu accepta doar pe la sfarsitul videoclipului dupa ce incearca singura big grin si-o aminteste cineva?

9 răspunsuri:
| allthegoodnamesaregone a răspuns:

Yves larock - rise up big grin

| noktambul a răspuns:

Pai si normal ca baietii sareau coarda daca erau "so high"!winking

| Princessee a răspuns:

Yves Larock - Rise Upwinking

| DeyvDavid a răspuns:

Da mi-o amintesc era super mel. si video-ul la fel dar jur ca nu mai stiu cum se numeste.

| GogosikaInfuriata a răspuns:

Lasa-ti mai fata in pace cu funditele voastre asta conteaza pentru voi o amarata de fundita, ci nu faptul ca ati putut ajuta o persoana? :O:O ROMANIAAAA huoo laughing

| lol_6078 a răspuns:

Stiu eu Yves Larock Ft Jaba- rise up happy clar asta ehappy Fundita?

| myBitterOpinion a răspuns:

Melodia se numeste rise up si este cantata de Ives laRock! Pa pa:*