| life0numaru13 a întrebat:

Caut o melodie pe care am auzit-o la un post TV (etno/hora) dar pentru ca am retinut un vers si credeam ca o canta Ghita Munteanu si/sau Lena Miclaus, dar cand incerc sa o caut nu gasesc nimic. Versul suna asa :"Tu stii totul despre mine stii cand imi e rau sau bine". Are cineva vreo idee?

2 răspunsuri:
| Tαиíα a răspuns:

Daca tii minte accest post tv cautal pe net dupa care vezi ce pese cinta pe acest post tv sau incearca sa privesti mai des acest post tv posibil sa mai cinte aceasta piesa

| life0numaru13 explică:

Http://www.youtube.com/watch?v=VNnr5ns01UY
am gasit, am auzit-o iar azi.