| andra_2668 a întrebat:

Caut o melodie sad. si nu stiu cum se numeste. am auzit`o la pro fm! Refrenuu` suna ceva de gennu` : i love the boyy. ti pa ta" nu mai stiu exact. plsss ajutati`ma.:* fundita

1 răspuns:
| William a răspuns:

Pai nu dai multe detalii despre melodie dar uite aici cateva melodii Franklin ingeniero - Esa Tipa Ta Buena hoot 2010 sau geo da silva and tony ray -i like the girls who drink with me. Daca nu e niciuna din astea doua trimite-mi un mesaj cu un link cu melodia sau ceva mai mult decat refrenul.