| djkyky a întrebat:

Caut parteneriat.
Am radio, se numeste (Radio Tech-House Romania) si vreau sa fac parteneriat cu cineva ce are site mare sau comunitate ceva eu ii fac reclama radio si forum iar voi imi puneti radioul pe site. Sau astept si alte propuneri.
ADD my Y! M: kyky.crysty si vorbim.

4 răspunsuri:
| Limonada a răspuns:

"Woodenpints" sa stii ca sunt si radio-uri care au ascultatori desi sunt pe net nu in FM. djkyky dc nu iti faci tu pripriul site un chat si un banner super + niste dj care stiu ce e muzica buna nu doar pentru ca iti sunt prieteni si sa vezi ca altcumva va merge treaba daca vrei te ajut pe gratiswinking cu site-ul, chat-ul si cu bannerulwinking YM: gabi.biker

| blAckanGeL_5927 a răspuns:

Facem noi parteneriat dar iti spun de acum ii Comunitate Cs
Se numeste DarkZone2011 Comunity

| blAckanGeL_5927 a răspuns:

Facem noi parteneriat dar este comunitate Cs DarkZone2011

| djkyky explică:

Cine a zis moca? am specificat ca fac reclama la site-ul respectiv pe radioul meu