| Madutzu24 a întrebat:

Caut si eu o melodie...am auzit-o la radio infinit ca promo sau ceva de genul... dar nu am inteles prea bine. incepe cam asa : pam pam let's started sau thinking e o voce de barbat. stie cineva despre c vb eu aici? sad

ma chinuiesc de 2 luni sa o gasesc

4 răspunsuri:
| deedee_9382 a răspuns:

Cred ca-i aia "We not speak americano" xD
Siii, se zice "chinui" nu "chinuiesc" laughing Da' nu'i nimichee hee

| sorina_9001 a răspuns:

Nu e aia cu "pam pam americano"?
Yolanda Be Cool & Dcup - We No Speak Americano

| Madutzu24 explică:

Nu, nu e aia... e ceva d genul pam pam let's started sau common let's started.si se aude doar vocea de barbat la inceput...

| Madutzu24 explică:

Multumesc pentru atentionare, se mai intampla.Si nu, nu e "We not speak americano" ca pe asta o stiu de cand a aparut.Alta nu mai stiti cu pam pam? big grin si nu e nici aia cu lolipop happy