| Kikiii_5199 a întrebat:

Caut si eu o melodie care nu stiu cum se numeste, logic ca de aia o caut laughing, si are un vers la refren din cate am inteles eu ceva gen" Nothing the reason I am fealing my casual" sau ceva de genu nu stiu nu am inteles perfect. Stiu ca e o voce feminina si a difuzat. o pe 14 nov 2010 la kiss fm in jur de ora 16:00. Va rog mult sa ma ajutatiiii ca o caut de mult si nu o gasesc!

Răspuns Câştigător
| zzuzu_8398 a răspuns:

Imi dai fundita? :X

3 răspunsuri:
| zzuzu_8398 a răspuns:

Am o mare banuiala ca e asta laughing "Wamdue Project-King of my castle" Cat m-am chinuit si eu pana sa aflu um se numeste...

| Kikiii_5199 explică:

E din asta asa de club. of :-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nothing's Carved In Stone - Cold Reason PV asta?tongue