| LooCoS a întrebat:

Caut si eu o melodie populara si tot netu nu am dat de ea...

Georgeta Tila - Patru frati se cearta intr-una

mentionez ca am auzit-o pe National FM dar nici pe site la ei. nu este...

ma puteti ajuta unde o gasesc?

3 răspunsuri:
| danutzzzu99 a răspuns:

Instaleaza RealPlayer, si dupa ce l-ai instalat, intra pe youtube. O sa iti apara in coltul din dreapta sus al videoclipului "Download this video" sau ceva de genul. Apesi acolo si se descarca(dar se descarca cu videoclip cu tot)
Sper ca te-am ajutathappy

| LooCoS explică (pentru danutzzzu99):

Nu e problema cum sa-l descarc, ci de unde... ca nu-l gasesc nici pe youtube, trilulilu, google, etc.

| Necula_Ionnela_Iasmina_1989 a răspuns:

Nici eu n-am putut s-o gasesc nu ca mear trebui mie si bunicilor mei sa o scot ca sa si-o bage in aparatu lor de ascultat muzica