| Sakorya a întrebat:

Caut tobosar din timisoara care sa cante metal, sa aiba ca varsta de la 15 ani pana la 19 si sa fie de preferat incepator pentru ca infintez o trupa noua. Doritori?

1 răspuns:
| WhiteWolf7 a răspuns:

Eu doritor, da nu-s nici din timisoara si incep lectiile abia peste o luna, so, im sorry, da un anunt prin ziarele locale sau pe net(asta a facut Lars cand a vrut sa intre intr-o trupa, a dat anunt pe net, daca nu stiai Lars e tobosar la Metallica). Solutii exista, tb doar sa vrei cu adevarat, eu vreau da deocamdata stau cam prost cu bugetu si decat sa ma inhaitez cu aia de la mine din clasa care se ocupa cu trafic de ...lucruri.mai bine mai astept pana i se inbunateste starea financiara lu taicamiu.