| catshome a întrebat:

Caut un program pentru iphone, cu versuri. Adica sa pot gasi versuri de la melodii, fara sa deschid safari... sa fie un program de asa ceva. Ma puteti ajuta? Dau funda! :*

2 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Nu exista.dar poti sa faci comanda rapida adica faci asa ce iti zic eu:
te duci pe un site de versuri si jos vezi ca ai langa sageti apare imediat o fereastra cu sageata in ea, dai pe fereastra aia mica cu sageata in ea si dupa dai adaugati la ecran principal.
daca n-ai inteles.iti explic pe idul meu romania9gag

| catshome explică (pentru davidtm):

Era pentru iphone... dar nu conteaza. Am gasit un programwinking