| frutty4 a întrebat:

Cauta o melodie mai veche cantata de 2 baieti unul cu o voce mai subtire si celalalt cu o voce mai groasa refrenul "baila, baila, baila" o baga prin cluburi
Funda big grin

5 răspunsuri:
| Verne a răspuns:

Jencarlos Canela - Balila
Gipsy Kings-Baila Me

| frutty4 explică (pentru Verne):

Multumesc dar nu este niciuna din ele sad
La asta a mea la refren se aude doar " Baila, baila baila" voce mai groasa gen Mr.Saik si cu bass

| frutty4 explică (pentru Verne):

Multumesc dar nu este niciuna dintre cele 2. Asta a mea la refren e o voce groasa gen Mr.Saik se aude doar " Baila, baila, baila " cu bass

| frutty4 explică:

Un mic edit cel care canta refrenul este gen Mr.Saik o voce mai groasa

| frutty4 explică:

Asta e melodia pe care o cautam https://www.youtube.com/watch?v=rcXfiysnuh8