| aLLeX_4790 a întrebat:

Ce artisti de muzica rock imi recomandati sa ascult? nu vreau muzica satanista. vreau niste artisti care prin muzica lor transmit anumite mesaje!

Răspuns Câştigător
| Trufa a răspuns:

Chris daughtry, crossfade, 3 days grace, 3 doors down,breaking benjamin,kamelot,nightwish,papa roach,skillet, bullet for my valentine, 30 seconds to mars, red.

2 răspunsuri:
| yoana_5239 a răspuns:

Incearca metalica, notching else matters si altele de a lor, queen, scorpions, bon jovi nu is deloc satanisti bft

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Incearca shinedown, nonpoint si lunatica. bafta