| TIb a întrebat:

Ce cantareti de rap din romania si ce melodii romanesti de rap care va plac?

5 răspunsuri:
| adytzusiatat a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=M_t650v1E7g. Astea cu guess who sunt misto, mie aia imi place cel mai mult;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parazitii forever.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Subacarpati- atat de personal. ombladon. nane. kazi ploae. paraziti. spike...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai mult imi place guess who-manifest mai imi palc melodiile lu nane lu spike la mai multi

| KasdfghjNY a răspuns:

Guess who-manifest,nane-astas eu, vescan-caracter de piatra, spike-pi2de,grasu xxl-azi nu