| anonim_4396 a întrebat:

Ce cantece line si frumoase stiti? Vreau sa fac un video pentru mama si nu stiu ce cantec sa pun pe fundal. Mersi

Răspuns Câştigător
| crisS a răspuns:

Dj aligator - close to you
Dima bilan - never let you go
Mandy Moore - only hope
Roberta Flack - Killing Me Softly With His Song
Michael Jackson - you are not alone
Aerosmith - I Don't Wanna Miss a Thing
Dima bilan - Zviozdocka
Boa - every heart
Rob pattinson - love

16 răspunsuri:
| mariobros a răspuns:

@zuzumic, no comment, deja stiu ce o sa ascult ca sa adorm mai repedehappy, daca mai ai recomandari de genul asta te rog posteaza-le!

| zuzumic a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=MdOAr_4FJvc incerca asta ...sau ...http://www.youtube.com/watch?v=Dn5G1yeKTzs si daca ti se par nepotrivte cauta mai jos poate gasesti ceva care sa iti placa... daca nu ai cu ce sa le iei de pe youtube trimite-mi Emeil cu ID`ul tau ...si ti le voi da eu;)

| naya a răspuns:

Nirvana-Smells like teen spiritwinking

| danutza a răspuns:

Era o melodie lady lay

| goruna a răspuns:

Baga frate "Balada" lui Ciprian Porumbescu si multumesti pe toata lumea big grin

| lily09 a răspuns:

Pai depinde ce muzica ii place mamei tale... mie imi place foarte mult Richard Marx...right here waiting...superrrrrrrrr melodie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce zici de Miley Cyrus-I'm just a girl? Daca mamei tale ii place engleza... E un cantec destul de bun!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Macsim

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

bau bau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toni braxton unbreak my heart

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca stii ce cintec ii place, cauta si poate vei gasi.

| Ruxy a răspuns:

Cauta niste melodii cantate de Enya. Mie cel mai mult imi place Only Time. Iti pun aici linkul, sper sa iti foloseasca. http://www.youtube.com/watch?v=v0NoHN1TU5I

Apropo: vrem sa vedem si noi rezultatul;)
Bafta!

| w1zz a răspuns:

Dar maine e ziua ei pentru ca daca da si ameabig grin

| johnny84 a răspuns:

Pune richard clayderman balada pentru adeline. E super!

| antoanela a răspuns:

Da draga incearca Spachlaes michael jackon (un cantec minunat)