| anonim_4396 a întrebat:

Ce chitară acustica ați recomanda unui începător? Bugetul este de aroximativ 800 de lei.

3 răspunsuri:
| NoNameo a răspuns:

Http://www.thomann.de/ro/fender_cd60_bk.htm

si asta daca cresti un pic pretul, o sa te bucuri mai mult de o electro acustica:
http://www.mcmusic.ro/......o-acustica

| Anonimastilata a răspuns:

Pai daca esti incepator iti recomand prieteneste sa iti iei o chitara clasica si sa incepi cu ea laughing caci, daca vei reusi sa canti la cea clasica vei sti sa canti pe orice chitara (rock, acustica)
+ e mult mai ieftina (dar depinde si de unde o cumperi, incerca si tu la magazine gen Carrefour)