| eU777 a întrebat:

Imi puteti recomanda va rog o chitara acustica de calitate pentru incepatori, avand bugetul aproximativ de 500-600 de lei?

1 răspuns:
| Anonimastilata a răspuns:

Pai, imi pare ca te dezamagesc, dar la inceput trebuie sa inveti sa cati la chitara clasica, si dupa ce inveti sa canti la ea, vei stii sa canti pe orice chiatara.
Dar la inceput inveti pe cea clasica, nu pe acusticawinking
Pai...puff...incerca in magazine mari, sau astepta reduceri, nu stiu ce sa zic, de gasit gasesti mai la rice magazin mare sau la magazinele de chitariwinking