| irina41099 a întrebat:

Ce credeti despre acest videoclip http://www.youtube.com/watch?v=VuNIsY6JdUw?

Răspuns Câştigător
| Doublekillll a răspuns:

Pfff eu o ador:X mai ales videoclipu:X e una dintre cele mai frumoase melodii ale ei:X

4 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Videoclipul e de la oribil în jos, prezintă aceeași poveste veche de care s-a plictisit toată lumea.
De melodie nu mai comentez...

| axel007 a răspuns:

Foarte frumoasa melodia!:X:X:X

| DmDm a răspuns:

E interesant. Melodia nu prea grazova da' nah. nu-i genul meu :** Taylor Swift. In fine. happy Sper ca te-am ajutat la ceva. cu toate ca n-am prea zis nimic laughing