| Gentiana a întrebat:

Ce credeti despre Adela Popescu?(cel mai uimitor raspuNs. FUNDITA)

Răspuns Câştigător
| Xonia a răspuns:

SIncer imi placea mai mult cand era mai tanara, in primul film in care a jucat
Era mai naturala, mai frumoasa, mai copila
Cu cat au trecut anii a devenit mai machiata, nu mai e aceeasi ca la inceput
Dar tot imi plac melodiile ei, imi place cum joaca
SI cand s-a difuzat"Aniela"m-am uitat in fiecare seara la ea

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

E o fata draguta. O apreciez foarte mult. E un adevarat artist.

Singurul rol care mi-a placut a fost in Weekend cu mama.In rest...pauza. A avut mare noroc la castingul Numai iubirea. Ea nu se poate numi vedeta, in niciun caz.straight face

| liveincolors a răspuns:

Imi placea mult inainte. M-am uitat la primele 3 telenovele cu ea. Nu mai sunt o mare fana, dar imi place cum joaca si ascult in continuare cantecele ei.

| Loloz a răspuns:

Mie mi se pare ca ii o prefacuta.
De cand am vazut-o la tembelizor am stiut ca era, este si va fi o prefacuta. Pur si simplu nu ii suport fata. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine este?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine este AP? doar o fata draguta, altceva ce e asa de uimitor la ea?

| emyy_4547 a răspuns:

E cea mai tare actritza o iubeskkk!