| ana69775020 a întrebat:

Credeti ca Adela Popescu are sait pe acest site www.odnoklassniki.ru?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey happy Buna Ana :*

Sincer...Nu prea cred. Asta deoarece ea insasi si-a spus intr-un reportaj ca atunci cand intra pe net, sta doar e-mail sa isi citeasca mesajele, pe contul de pe facebook si pe site-ul ei oficial. In rest mai sta la filme, seriale, etc.

Nici nu cred ca intra pentru ca este un site rusesc(nu cred ca stie ruseste.)

Cumva esti din Republica Moldova? big grinwinking Daca da, ma bucur ca te gasesc prezenta intr-un site romanesc happy