| EvangelineDS a întrebat:

Ce credeti despre black veil bride? adica sunt ca tokio hotel? [cam asa am auzit] sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uită-te la instrumental. Aceeaşi linie melodică şi acelaşi aer comercial. Uită-te la stilul lor foarte asemănător cu cel de la Tokio Hotel. Par doar nişte maimuţoi ce vor a părea mari metalişti.

4 răspunsuri:
| mafi5 a răspuns:

Mai adauga un s la cuvantul bride.
nu nu sunt la fel...fiecare cu muzica lui. daca vrei linkuri cu mel lor sa imi zici...deci sunt total diferiti

| EvangelineDS explică (pentru mafi5):

Multam' am auzit de ei ca-s ceva gen tokio hotel adica nu canta bine de aceea eram eu asa de curioasa laughing oricum sunt superi :X

| mafi5 a răspuns (pentru EvangelineDS):

Ba canta tare si NU SUNT GEN emoistii aialaughing

| ViezurE a răspuns:

Un fel de Tokio Coteţ mai avansat...muzică de coca-blackeri.