| DanyTkd14 a întrebat:

Ce credeti despre celebritatile cara isi vand sufletul diavolului? ex:rihanna, katty perry, eminem, jay z si multi alti...care o fac in pubilk si deschis(intarati pe youtube si dati "demascarea industriei muzicale"si va convingeti singuri si vedeti adevarul)

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Mdaaaaa... m-am uitat si eu la alea mai demult.
ce sa cred...nimic. is tolomaci...

| Bogdanux a răspuns:

Nu isi vine nimeni nimanui sufletul yawn...acel documentar e doar ca sa nasca alte controverse idioate si idioate. Oameni plictisiti.Maine vezi ca Maria Dragomiroiu si Petrica Matu Stoian au mesaje sublimanele in cantecele lor.