| dony a întrebat:

Ce credeti despre Justin Bieber? http://music-is-all-you-need.blogspot.com/2010/05/inca-u n-hit.html. Credeti ca noua lui melodia va avea succes?

Răspuns Câştigător
| Kidd a răspuns:

Tare! peace sign Cred ca va avea succes!

7 răspunsuri:
| adi4ever a răspuns:

Iarasi bai nene cu jegosul asta? Mai datil dreacu de aici de copil ratat! Punem pariu ca dupa basitura asta de melodie se va crede din nou regele pop?

| Elle a răspuns:

Paiii...Lasa,nu mai zic nimic.

| Elle a răspuns:

@ıllılı мŭsïC ılıllı áddiCted baiatu` are 15 ani.Si hai sa spun si eu ceva: melodia e draguta si cred ca va avea succes printre fetitele de 10-12 ani.winking Parerea mea!hee hee

Răspuns utilizator avertizat
| ıllılı мŭsïC ılıllı áddiCted a răspuns:

Mie unul nu imi place de el, cuvinte prea mari si prea multe figuri la 13 ani. o sa aiba succes pentru se investeste in imaginea si muzica lui, iar copilele il adora happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuu straight face doamne copil ratat ca prostu ala de Justin na`m vazut laughing se crede mare vedeta si nici pampersii nu si i`a schimbat waiting

| FetitzaBlondina a răspuns:

Imi place winking