| rusuirina a întrebat:

Ce credeti despre prestatia romaniei la eurovision 2011? cu ce artist credeti ca am putea castiga?

Răspuns Câştigător
| aly_1946 a răspuns:

Hotel fm au fost buni dar nu au facut show...melodia si interpretii foarte buni

3 răspunsuri:
| EnterSandman a răspuns:

Cu mine...mai mult ca sigur, sunt mult mai talentat decat aia care au fost laughing

| WhiteWolf7 a răspuns:

Jalnica, penibila, nici n-am auzit de ei.CU cine? Pai cu Paula, sau cu Cargo sau cu Celelalte Cuvinte, da nu se baga ei in rahaturi d-astea, desi ar trebuie ca poate ii va observa un sponsor strain si poate ajungem si noi cu muzica "afara" nu cu prostituate ca Inna.

| MindExplode a răspuns:

Paula Seling daca se va mai duce inca o data la eurovision cu o piesa buna atunci precis o sa castigamhappy