| BlackRaven45 a întrebat:

Ce credeti despre trupa Voltaj? Imi puteti spune cum ii cheama pe cei din trupa?

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Am gresit.Credeam ca a murit un fost membru, dar nu e asa.Defapt a avut un accident un membru si a murit sotia si copilul membrului Voltaj.
Stiam sigur ca s-a intamplat ceva nefericit cu cineva de la Voltaj.Trebuie sa recunosc ca mai mult pe Calin il stiu.Adica solistul.El e mai mediatizat.Dar ii stiu din vedere si pe ceilalti.Nu stiu numele lor.Nu ma declar fan infocat dar formatia e printre preferatele mele

UITE:
De ceva vreme incoace, ghinioanele se tin lant de membrii trupei Voltaj. La numai un an de cand i-a murit sotia de cancer, asupra lui Vali Ionescu (basistul trupei - 38 ani) s-a abatut din nou o mare De ceva vreme incoace, ghinioanele se tin lant de membrii trupei Voltaj. La numai un an de cand i-a murit sotia de cancer, asupra lui Vali Ionescu (basistul trupei - 38 ani) s-a abatut din nou o mare nenorocire. Luni seara, in jurul orei 18:30, in timp ce se intorcea de la mare spre Bucuresti impreuna cu Vanessa (9 ani), fetita din prima casnicie, si cu logodnica lui, Ioana Borz (26 ani), artistul a fost implicat intr-un accident mortal pe DN 3A, in apropierea localitatii Dragos Voda. El isi luase permisul de conducere cu doar o luna inainte de accident. Aflat la volanul unui autoturism Dacia 1300, Vali Ionescu a incercat sa evite coliziunea frontala cu autovehiculul din fata, care franase brusc. Din cauza carosabilului umed, masina in care se aflau cei trei a derapat, ciocnindu-se pe contrasens cu un camion care circula regulamentar. Aflate in coma, cele doua pasagere au fost transportate de urgenta la spitalul din Lehliu, unde li s-a acordat primul ajutor. De aici, atat Ioana, cat si Vanessa au fost trimise la Bucuresti, dar, din nefericire, nici una dintre ele nu a mai putut fi salvata. Logodnica a murit inca de pe drum, iar fetita s-a stins din viata ieri dimineata, intr-un spital din Bucuresti. Ca prin minune, soferul a scapat doar cu cateva rani usoare. Locotenentul Nelu Paraschiv, ofiter in cadrul Politiei Rutiere Calarasi, cel care s-a ocupat de acest caz, ne-a declarat ca e prematur sa dea o declaratie oficiala referitoare la stabilirea vinovatilor, dar ca una din cauzele accidentului ar fi lipsa de experienta a artistului si angajarea hazardata la un traseu cunoscut ca fiind dificil si periculos. In urma cu doi ani, tot in luna august, la doar patru kilometri distanta de locul acestui accident, a decedat si logodnica lui Mihai Mitoseru. Pe acelasi traseu au mai murit si alti doi artisti conoscuti, sotii Doina si Aldea Teodorovici.

9 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

O formatie pe care o apreciez.Imi place muzica lor.E frumoasa.Stiu doar ca pe solist il cheama Calin iar un membru al trupei a murit in urma cu cativa ani din pacate in accident.
Oricum canta super Voltaj.E muzica adevarata.Reamintesc Lumea e a mea sau 20 de ani dar sunt si alte melodii frumoase.Defapt toate sunt frumoase.Mai ales cele mai vechi.Dar si cele noi in mare parte..Numai bine

| BlackRaven45 explică (pentru AvalohAlyn):

Miai starnit curiozitatea. Cine o fost membrul acre o murit in accident?

| BlackRaven45 explică (pentru AvalohAlyn):

Wow! Nu as fi vrut sa fiu in locul soferului.
Pentru raspunsul asta fundawinking

| AvalohAlyn a răspuns (pentru BlackRaven45):

Am gresit.Credeam ca a murit un fost membru, dar nu e asa.Defapt a avut un accident un membru si a murit sotia si copilul membrului Voltaj.
Stiam sigur ca s-a intamplat ceva nefericit cu cineva de la Voltaj.Trebuie sa recunosc ca mai mult pe Calin il stiu.Adica solistul.El e mai mediatizat.Dar ii stiu din vedere si pe ceilalti.Nu stiu numele lor.Nu ma declar fan infocat dar formatia e printre preferatele mele

UITE:
De ceva vreme incoace, ghinioanele se tin lant de membrii trupei Voltaj. La numai un an de cand i-a murit sotia de cancer, asupra lui Vali Ionescu (basistul trupei - 38 ani) s-a abatut din nou o mare De ceva vreme incoace, ghinioanele se tin lant de membrii trupei Voltaj. La numai un an de cand i-a murit sotia de cancer, asupra lui Vali Ionescu (basistul trupei - 38 ani) s-a abatut din nou o mare nenorocire. Luni seara, in jurul orei 18:30, in timp ce se intorcea de la mare spre Bucuresti impreuna cu Vanessa (9 ani), fetita din prima casnicie, si cu logodnica lui, Ioana Borz (26 ani), artistul a fost implicat intr-un accident mortal pe DN 3A, in apropierea localitatii Dragos Voda. El isi luase permisul de conducere cu doar o luna inainte de accident. Aflat la volanul unui autoturism Dacia 1300, Vali Ionescu a incercat sa evite coliziunea frontala cu autovehiculul din fata, care franase brusc. Din cauza carosabilului umed, masina in care se aflau cei trei a derapat, ciocnindu-se pe contrasens cu un camion care circula regulamentar. Aflate in coma, cele doua pasagere au fost transportate de urgenta la spitalul din Lehliu, unde li s-a acordat primul ajutor. De aici, atat Ioana, cat si Vanessa au fost trimise la Bucuresti, dar, din nefericire, nici una dintre ele nu a mai putut fi salvata. Logodnica a murit inca de pe drum, iar fetita s-a stins din viata ieri dimineata, intr-un spital din Bucuresti. Ca prin minune, soferul a scapat doar cu cateva rani usoare. Locotenentul Nelu Paraschiv, ofiter in cadrul Politiei Rutiere Calarasi, cel care s-a ocupat de acest caz, ne-a declarat ca e prematur sa dea o declaratie oficiala referitoare la stabilirea vinovatilor, dar ca una din cauzele accidentului ar fi lipsa de experienta a artistului si angajarea hazardata la un traseu cunoscut ca fiind dificil si periculos. In urma cu doi ani, tot in luna august, la doar patru kilometri distanta de locul acestui accident, a decedat si logodnica lui Mihai Mitoseru. Pe acelasi traseu au mai murit si alti doi artisti conoscuti, sotii Doina si Aldea Teodorovici.

| LadyDy01 a răspuns:

Călin Goia (voce)
Gabi „Porcus" Constantin (chitară)
Bobby „Bobiță" Stoica (clape)
Valeriu „Prunus" Ionescu (bas)
Oliver Sterian (tobe)

| aumih16 a răspuns:

Imi place trupa voltaj mie mai imi plac si holograf iris frumoase trupe toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu îmi plac deloc. Sunt penibili.