| colin16 a întrebat:

Ce credeti :
Trebuia sa participe Inna la Eurovision anul acesta, avea sanse daca daca castiga?

Răspuns Câştigător
| Seniorithabebi a răspuns:

Sunt sigura ca ar castiga cu melodia hot sau amazing :X astea au fost in top mai ales amazing a castigat locu una la un concurs din america :X ea ar lua sigur locul 1 :X fund?hee hee

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eu cred, ca Inna strategic nu a participat la Eurovision, ca sa nu se intoarca acasa cu capul plecat, in caz daca ar fi castigat preselectia nationala. Nimanui nu-i place sa piarda. Iar ea, cu siguranta, ar fi avut multi fani dezamagiti, cum a patit si Elena Gheorghe, de exemplu. Daca ai deja un anumit statut in lumea show-biz-ului, pretentii de vedeta, nu pleci la un astfel de concurs decat foarte bine pregatit din toate punctele de vedere, altfel n-are rost (iti faci singur un deserviciu).

NOname
| NOname a răspuns:

@jocuri888, multumesc pentru link!
N-am spus, ca ea n-are voce. Am spus doar, ca riscul sa se intoarca cu unul dintre ultimele locuri, era prea mare, iar managerii/impresarii ei, fiind baieti isteti, au preferat sa nu-si asume acest risc.
@Love, la Eurovision n-ai voie sa participi cu piese vechi, cu hituri. Este nevoie de o piesa noua, necunoscuta publicului larg. Asa ca variantele tale pica din start. Hai sa nu mai dam "stupizi", cand nu intelegem ceva. Da? Desi pe mine una ma amuza.

| Audrey. a răspuns:

Daca nu ar fi asa cunoscuta, nu ar avea nicio sansa. Dar hai sa fim sinceri, ce ii trebuie ei Eurovision cand ea face atatia bani si e asa recunoscuta peste tot. Now really, she is so "boring" rolling on the floor...

| Anemona a răspuns:

Eu cred ca dabig grin

| meyou a răspuns:

Nu cred ca ar fi avut sanse sa castige

| jocuri888 a răspuns:

Inainte sa raspundeti ar trebui sa va informati:)
Inna are o super voce.
Ascultati aici live http://www.youtube.com/watch?v=Gh41MlTK8Z8
Apoi inna peste tot unde se duce vorbeste numai despre Romania:)

| jocuri888 a răspuns:

@NOname
Inna numai cu prezenta primea cel putin locul 3:) Sunt atati oameni in alte tari care o iubesc in asa fel incat ar putea sa urce pe scena si sa taca din gura:)
Nu mai suport oamenii astia prosti care comenteaza si pe youtube de inna:|... Care inna pana si pe siteul oficial are poza de background cu steagul romaniei in mana... http://www.innaofficial.com/