| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Credeti ca melodia pe care am ales-o anul acesta pentru Eurovision este buna? Cine credeti ca va castiga?

Răspuns Câştigător
| Anutsa_5885 a răspuns:

In comparatie cu anul trecut... piesa de anul acesta nu e la fel de buna...

1 răspuns:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Nu stiu parerea altora
dar mie una imi place melodia foarte multhappyhappynu stiu cine va castiga pentru ca nu am ascultat toate melodiile de anul astahappy
dar revenind la melodia care reprezinta Romania happy nu stiu de ce voua nu va place happy da melodia e super frumoasahappy (parerea mea) happyhappy