| Georgiii_4994 a întrebat:

Ce fel de muzica, canta Parazitii?

Răspuns Câştigător
| shadovv a răspuns:

Vai de raspunsurile de mai sus... De unde ati iesit ciorilor!
revenind la intrebare:
Parazitii canta Hip Hop Underground.

14 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Rapp, hip-hop

| Messyhair a răspuns:

Hip-hop

| loricel a răspuns:

Hip hop

| HardcoreCountry a răspuns:

Hip-Hop, mai exact Rap.

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Pai, eu din moment ce nu ascult, cred ca Hip'Hop sau Rap.
Informeaza'te de pe internet, vei afla mai multe despre "Parazitii".
Dar dc iti place asa de mult, B. U. G mafia nu sunt mai tari?

| nosferatu a răspuns:

Ce fel de intrebare este asta?

| SilviuCSM a răspuns:

Paraziţii sunt una dintre primele trupe de hip hop din România.

| Andreea1119 a răspuns:

Cedry2k canta rap...parazitii canta canta hip hop...

| Unstopable a răspuns:

E o diferenta intre hip-hop si rap... hip-hop-ul este mai dur in vorbe mai vulgar si ostentativ, se pune un accent mai mare pe critica neajunsurilor societati, rap-ul este mai de caterinca...nu prea stiu sa definesc, sincer nu prea le am ca eu sunt rocker laughing))

| FataTPUpunctRo a răspuns:

De strada...:X ii ador big grin adica hip-hop :* fundita?puppy dog eyes

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rap.

| D1aBl00 a răspuns:

Acum ca nu mai pot lua funda sa va explic dif. dintr rap si hip-hop.hip-hop este un gen de muzica care dateaza de prin anii '70 iar in el este inclus si rappul