| ObiectivulAnonim66 a întrebat:

De ce exista 2 tipuri de muzica, exemplu : o melodie canta de dragoste si iubire si alta despre c***e, gen Parazitii! La fel se intampla si in cazul filmelor : in altele se injura si in altele nu! Nu inteleg niciodata extremele astea.

4 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Nu sunt doar "2 tipuri de muzica", sunt mai multe, pentru fiecare tip de oameni.
Iar muzicienii canta ceea ce îi reprezinta, si se adreseaza celor care se simt reprezentati in acel gen de muzica.
Pe subiectul asta se poate vorbi mult, dar am incercat sa-ti raspund cat mai simplu.
Sper ca ai inteles.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca si publicul e divers.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt mai multe situatii in viata, multe tipuri de oameni, multe perspective.De aici iti dai seama de ce.

| KenNine a răspuns:

Nu stiu hahahaha.Cum se spune extremele se atrag.