| nukeyly a întrebat:

Ce formatie are videoclip in care apar scene din filmul Mad max 1 (1980) Opening Chase? link.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Stiu sigur ca Mad Max (partea 1) a fost lansat in 1979 si mai stiu ca este filmat in Australia, asta pentru ca am vazut majoritatea filmelor cult din trecut
Cat despre formatii habar nu am, nu am vazut niciun videoclip al unei trupe mari sa aiba scene din acesta prima parte, dar asta nu inseamna ca nu exista!