| danutadani65eee a întrebat:

Https://www.youtube.com/watch?v=S-8axVTBBuU Deci! Stie cineva filmul suicide squad? Vreau sa stiu in acest videoclip de mai sus....care e scena cand Harly il ameninta pe Joker cu arma? sunt mai multe scene pe care eu nu le-am vazut in film, de ce?

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Vezi și aici, poate-ți dai seama:
https://www.youtube.com/watch?v=IozzbvYVw-o

| danutadani65eee explică (pentru faramatania):

Nu,din contra! Nu inteleg, aceste scene nu apar in film, de ce apar pe online daca nu sunt din film? Nu inteleg, din ce film sunt?

| faramatania a răspuns (pentru danutadani65eee):

Apar toate scenele din trailer (în film), mai pe la început, apoi pe la jumătate, încearcă să-l vezi din nou, filmul.