| razadeluna a întrebat:

Ce formatie sau cantaret(i) straini v-ati dori sa vina in concert in Romania?

33 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Queen dar din pacate nu se mai poate sad
M-ar bucura sa vina Julien Clerc sau Bon Jovi sa concerteze la noi.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Rhapsody of Fire, Alestorm, Sonata Arctica, Epica, ehei, sunt multe!

| thegreatgatsby a răspuns:

Lil Wayne, Justin Bieber, Britney Spears, hmm...nu stiu

| Floreenofficial a răspuns:

Britney Spears :X
Leona Lewis
Miley Cyrus
Cascada
Rihanna
etc:X

| SuperMagicSmile a răspuns:

Cascada

Katy Perry

Rihanna

Eminem

Poate chiar Ke$ha

| JeSa a răspuns:

Whitney Houston...tongue

| hamsterx a răspuns:

Chris Brown sau Rihanna...sau de ce nu, amandoi in duet!

| elena a răspuns:

Tom Jones, Amanda Lear, Celine Dion, Boy George, Keiko Matsui/super/, Enia/super ultimul album/, Elton John, Ping Floyd, AC/DC, Scorpions...groaznic si foarte multe altele.

| Ionutzsa a răspuns:

Justin Timberlake, James Blunt, James Morrison, Westlife, The Killers, Robbie Williams, One Republic, Outlandish, Moby, HIM, Lady Gaga, Jay Sean, Chris Daughtry, B. E. P, 30 STM si muuuuuulti alti! happy

| мαria a răspuns:

Justin Bieber cu siguranta!

| LuS[z] a răspuns:

Justin Timberlake:X

| KidoSmart a răspuns:

Marilyn Manson si Linkin Park

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Selena gomez si miley cyrus

| Minty a răspuns:

Richard Marx
Queen daca... ar fi posibil:-s
Robbie Williams
Celine Dion

mai ask cineva muzica acestora?

| CatalinMG a răspuns:

Eminem

| Georgiana95 a răspuns:

Miley Cyrus, Shakira, Beyonce, Tayo Cruzwinking

| Merilynne a răspuns:

Ca formatie jonas brother si ca cantaret miley cyrus

| clady_5716 a răspuns:

Miar place sa vina Avril Lavigne, Rihanna, Lady Gaga Tokio Hotel si alti

| Verdunkleten a răspuns:

Arch enemyhappy

| Mariusrap91 a răspuns:

In Romania mi-as dori sa vina Lil Wayne si Eminem. Sunt pur si simplu doua genii.
G'Yeah mf

| baba a răspuns:

Formaţii care între timp au murit:
Pink Floyd (sau măcar David Gilmour), Queen, Jeffersons Airplane, The Who, The Beatles, Simon and Garfunkel, REM şi mă opresc aici.

| enemig0 a răspuns:

Johans brothers sau cum ii cheama sa arunc cu muraturi in ei!

| dany4 a răspuns:

Armin van buuren

| MIB a răspuns:

Akon` T-Pain` Lil'Wayne

| Delyaa a răspuns:

Backstreet boys

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-ar placea sa revina Scorpions si Judas Priest fiindca i-am ratat cand au mai fost pe aici si sper sa fie adevarate zvonurile cum ca vin Rammstein si AC/DC. De asemenea mi-ar fi placut sa ii vad live pe Queen, dar e prea tarziu pentru asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@mariusrap91
Faci de ras toti rapperii care se respecta cu 'g-yeah' ala.Lil Wayne, geniu? La cine il raportezi? Ala e un mic cocalar de SUA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Britney Spears.Nu a fost niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa dau o gramada pe bilet si sa stau in inghesuiala. Mai bine ma uit la un clip pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ashley tisdale tongue