| Summoning a întrebat:

Ce formatii bune de rock, metal romanesti cunoasteti?

3 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Trooper, Truda, EMIL, Ska-nk, Implant Pentru Refuz, Luna Amară, Travka, Alternosfera, OCS, Guranii, Pavilionul 32, Garagatze, Spiritual Ravishment, Manifest, Thunderstorm, Cap de Craniu, Spiritual Ravishment, Korruption Sincarnate, Negură Bunget, Nocturn, Bucovina, Aabsynthum, Avatar, Protest, Nexus, Necroville, Taine, Cadavrul, Marţolea, Ordinul Negru, Argus Megere, Nocturnal Invocation, Sictir, Ultimu' Nivel, Recycle Bin, Cargo, Pasărea Colibri, Semnal M, Phoenix, Altar...etc.

| catalin1996 a răspuns:

Holograf, Cargo, Altar, Iris, Phoenix, Compact, Directia 5, Sanctuar, Spin, Vunk, Vita de Vie, Semnal M, Sfinx

| cecil28 a răspuns:

Miezul Noptii, Pro Musica, Stepan Project, Basorelief, Roata, Florian din Transilvania.