| g3orge13 a întrebat:

Ce formatii rock ascultati?

8 răspunsuri:
| madia a răspuns:

Him, Metallica, Soad, Nightwish, etc.

| AdiSR a răspuns:

Metallica, Queen, Trooper, Sybreed, Static X, Iris, Cargo, Holograf, Voltaj...

| Ana213 a răspuns:

Linkin Park

| mary_5801 a răspuns:

Guns'n roses, metallica(formula veche), aerosmith, scorpions, ac/dc, kings of leon. uneori si linkin park.de la noi iris, dar parca nu mai e ce era odata.se desurca mai bine cargo.

| mihaitza93 a răspuns:

Muse, paramore, green day, etc.

| Bacemi a răspuns:

Queen, Bon Jovi, Scorpions, Aerosmith, Guns N' Roses, Iris, Cargo, Voltaj, Holograf, AC /DC, etc.

| dudu_4306 a răspuns:

Nightwish, Social Distortion, SOAD, Serj Tankian, Zebrahead, Rise Against, Bloodhound gang, HIM, Sonata Arctica, Voltaj, Disturbed, Pain, Subscribe

| AidaAmaranta a răspuns:

Three Days Grace, Breaking Benjamin ( merita ascultat).