| Akuryo a întrebat:

Cine asculta rock sau metal? Ce formatii ascultati?

Răspuns Câştigător
| Katherine † Pierce a răspuns:

Pai eu ascult.Formatii ca: Arch Enemy,Metallica,Queen,Black Sabbath,Dimmu Borgir,Megadeth,Pantera,Saxon,Manowar,The Doors,Disturbed,Slipknot,Judas Priest,Iron maiden,Ac Dc,Aerosmith,Scorpions, Guns 'n' Roses, Korn,Avenged Sevenfold,Bon Jovi,Godsmack,Dope, Red Hot Chilli Peppers, Vama veche. In fine si altele. Sper ca ti-am fost de ajutor cu ceva laughing

1 răspuns:
| Nymphetamine a răspuns:

Eu.
Arch enemy,Judas priest,Black Sabbath,Pantera,G'n'R,Manowar,Megadeth,Murderdolls,Cradle of filth,Five finger death punch,Bon Jovi,Dope,Children of bodom,Alternosfera,In flames,Bullet for my valentine,Trivium,Sodom,Symphony X,Disturbed,Motorhead,Accept,Six feet under,Kataklysm,Rammstein,Slipknot,Anthrax,Oomph!,Dimmu borgir,Ozzy Osbourne,Annihilator,Alice Cooper,Eluveitie,Haggard
Volbeat,Anathema,Moonspell,Opeth,Mastodon,Mayhem,Nirvana,Lordi,All that remains,Luna amara,Backlash,corpions,Whitesnake, Nevermore, Type 0 Negative,Exodus,My dying bride,Lamb of god, Destroyer 666, Mortemia,Haly Moses,Leave's Eyes,Dragonforce,Metal Church,Septic Flesh,Swallow the sun,Magica,Kreator,King Diamond,The CNK,Emperor,Bulldozer,Bathory,Korpiklaani,Deep Purple,Led Zeppelin,AC/DC,Korn,W.A.S.P,Lacrimas profundere,Dio,Jimi Hendrix,Queen,Volbeat, Haloween, Devil Driver etc. happy