| Robert7186 a întrebat:

Ce formatii de rock ascultati si ce melodii mai noi?

3 răspunsuri:
| GoldCobra a răspuns:

Iti fac un top 10 : 1. Linkin Park
2.limp bizkit
3.soad
4.3 days grace
5.slipknot
6.korn
7.POD
8.Metallica
9.papa roach
10. evenescence
cat despre piese noi poti intra pe www.metalhead.ro acolo poti sa afli toate chestile despre noi despre rock

| kbej a răspuns:

LMFAO Party Rock Anthem

| EmmyRock a răspuns:

Pai niste formatii tari sunt : Guns 'N' Roses, Scorpions, Metallica, Evanescence, Paramore, Iron Maiden, Green Day,, 30 Second to Mars, Linkin Park, Bon Jovi, Nirvana, Three Days Grace etc... Pai melodii noi nu prea stiu sa iti zic. thinking Dar oricum nu conteaza cat de veche este o melodie daca este buna se asculta si peste 20 de ani.winking