| anonim_4396 a întrebat:

Ce gen de melodii alegi pentru petrecere?

Răspuns Câştigător
| KristalPop a răspuns:

Mă rezum pe muzica rock şi metal.
Dar n-ar strica şi nişte muzică populară.

6 răspunsuri:
| giirkssss a răspuns:

Mai multe: house, rap, hip-hop, manele, comerciala si populara(muzica de petrecere)winking poate si cateva melodii rock

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

House,pop,dance pentru ca sunt cele mai bune genuri de muzica pe care te poti distra si dansa.

| LolaLollita a răspuns:

Incerc sa cuprind toate genurile. Melodii ce merg ascultate pe fundal cand purtam discutii, melodii lente ce merg dansate in pereche, muzica populara si hora, muzica de club, etc.

| GiAnca a răspuns:

Cam de toate genurile.

| Rumi a răspuns:

Energice, care sa ridice oamenii de pe scaune sa se distreze, dar din cand in cand si melodii mai lente, sa se poate linistii. Merge si un Dansul Pinguinului, Macarena, ceva.

| Ioana960 a răspuns:

La petreceri merg toate melodiile. Gen : clasica, populara, usoara, toate genurile... alege si tu niste melodii mai noi, cum ar fi Petre, etc... Funda? big grin