| anonim_4396 a întrebat:

Ce gen de muzica ascultati de obicei?

7 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

De obicei pop, electro-pop, latino și altele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hip hop.

| spiridus25 a răspuns:

De obicei ascult rock,country,pop,hip hop,latino, muzica instrumentala(pian, chiatra, vioara), muzica veche.

| DavidoffUser a răspuns:

In general imi place muzica buna, fie ea rock, rnb, hip-hop, country, veche, blues.Imi dai melodii bune din orice gen si n-am nicio problema.
Nu ascult manele pentru ca nu-mi place smarcaiala si nu-mi plac versurile care-s scrise de un adult prins intr-o minte de copil care acum invata limba romana.Consider ca smarcaitul pe un instrumental produce daune ireversibile creierul meu care oricum e intoxicat de atatea pitipoance botoxate si de "mancati-as" de pe la tv.Pacat ca am ajuns in 2017 sa vad pe toate posturile " sa moara mama i-am luat x6 si tot n-a vrut sa se insoara cu mine mancatz-as; soc! capul mafiei italiene se ascunde in Romania". Sper sa revenim cat mai curand cu picioarele pe pamant ca e groasa prieteni, e groa---sa!

| Aslam a răspuns:

Hip Hop, Rap, Rock, Pop, Bhangra.

| TheTrooper1 a răspuns:

Black metal...trebuie să încerci ca să aflii puțin despre alte genuri muzicale.

| BiancaBiia27 a răspuns:

Rock nightcore bass