| Zu_8376 a întrebat:

De obicei ascultati muzica pe care o aveti sau ascultati si radio? Daca e asa care e radio`ul >preferat?:

13 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Depinde. Am momente în care mă satur sau nu am chef de muzica pe care o am şi ascult radio. Îmi plac melodiile care cântă pe rapidturtle radio.

kratos
| kratos a răspuns:

Ambele.Ca radio am kiss si europafm.

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna...

Ascult mai mult muzica pe care o am in pc...
Doar cand plec cu masina ascult radio...Radio ZU, normallove struck

byewave

| hândel a răspuns:

Mi-e lene sa caut muzica, asa ca e mai comod sa deschid radioul. De obicei Kiss Fm, Zu, si radio 21 ascult.

| MM a răspuns:

Radio Zu si ProFM

| Cryssy a răspuns:

Depinde...De obicei daca nu ascult melodiile mele ascult RadioZu.:X

| PauLa.M a răspuns:

Ascult si muzica pe care o am, dar ca posuri de radio ascult Vibe Fm si Zu big grin

| Irina a răspuns:

Kiss fm

| iulia_5454 a răspuns:

Ascult muzica pe care o am(imi fac plailist-uri cu combinatii cat mai ciudate), iar ca radio(destul de rar cei drept):europa fm sau radio guerilla

| Ioonela a răspuns:

Rsdio'ul meu preferat este kiss fm big grin

| nustiucine a răspuns:

Deezer.com este site-ul meu favorit. pot sa imi pun o melodie care imi place, apoi sa pornesc un smart radio care iti pune formatii asemanatoare ca gen, astfel poti asculta muzica noua si ai sanse mari sa iti placa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei imi pun pe mp3 ce imi place, dar sunt zile in care ascult si radio.Imi place Europa Fm si Pro fm.

| mary_9983 a răspuns:

Sall.mda asc muz pe care o am si sa stii ca am foarte multa muz in pc pentru ca este parte din vtz mea.mai ascultam la astia la radionextfm. dar au schimab saitu si nu mai stiu si nici nu mai vreau altul ca mai bine e sa asc ce ai si ce iti plc tie, nu ce vor altii, nu? bine mah, hai k va sall. ceao