| Insurgent a întrebat:

Ce gen de muzica canta Brokencyde?

8 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Crunkcore,o combinatie intre crunk(un fel de funk-rock) si metalcore.

| Aiicha a răspuns:

Crunkcore care inseamna o combinatie intre rap, sunete electronice, screamuri si cantatlaughing o combinatie ciudata din puctul meu de vedere

| Bogdanux a răspuns:

Conform Wikipedia, Crunkcore.

| 985436982 a răspuns:

@Dani Nu inteleg de ce ai pus Asking Alexandria la "rock adevarat" laughing
Recunosc, ascult si Asking Alexandria dar nu vor ajunge niciodata in varf.

| DaniAdrian a răspuns:

Doamne numai crunkcore stiti, mai copii ascultati si voi cum e asking alexandria sau rockul aevart cum e AC/DC, BON JOVI, OZZY OSBOURNE ETC.

| DaniAdrian a răspuns:

Daca te uiti bine a pus asking alexandria inainte de a zice de rocku adevarat.

| stef112 a răspuns:

Oricum e suuper smechera muzica pe care o canta(sa zicem)big grin sau o tipalaughing big grinbig grin GET CRUNK

| andutzzaaaa a răspuns:

Crunkore. Ii ador canta super mistolove strucklove struck