| prikindutza a întrebat:

Ce gen de muzica canta selena gomez

5 răspunsuri:
| adi2010 a răspuns:

Pop

| alecx4music a răspuns:

Cat de greu poate fi sa intrii pe youtube si sa asculti cateva piese?
V-ati invatat sa primiti mura-n gura.

| SGFlorinel a răspuns:

Selena canta muzica pop, pop-dance si pop-rok asa am vazut eu pe wikipedia dar varianta in engleza kiss fuditza

------------------------------------------------------
games for pc | ps2 | ps3 | wii | xbox 360 - www.games-hd.com

| Lovelyx3Friendly a răspuns:

Buna!
Selena Gomez, canta urmatoarele genuri:

- pop
- pop-rock
- pop-dance

Până acum a înregistrat melodii pentru coloanele sonore ale diferitelor producții precum Tinkerbell, Princess Protection Program etc.

Informatiile sunt de pe wikipedia, puteai si tu sa intri da na...
sper ca te-am ajutat, funda?

| Ecea a răspuns:

Behaie poate, nu canta.