| Denisa20000 a întrebat:

Va place cum canta Selena Gomez?

8 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Da si in + este foarte frumoasa.

| Clauvdgg a răspuns:

Nuuuuuuuuuu!

| TheAvenger a răspuns:

Nu. ce cântă ea nu se poate numi muzică.(p. s. îmi faci numele de râs cu întrebările astea cocălărești.meriți un scuipat între ochi).big grin

| HermioneLove a răspuns (pentru TheAvenger):

Hei care este problema ta daca pe asa o cheama?! lasa-o in pace a pus si ea o intrebare mare lucru! comparta-te mai frumos unpic! nu nu merita niciun scuipat! lasa-o in pace! nu o baga in seama denisa20000! vorbeste vrute si nevrute!big grin

| HermioneLove a răspuns (pentru TheAvenger):

Bine, bine, bine recunosc ca-i faina si muzica ta1happy da totusi asta nu inseamna ca Selena Gomez nu canta bine sau ca nu-i frumoasa si draguta!(P.S.ai ascultat macar unda dintre toate melodiile pe cati le-am dat acolo?)(eu am ascultat din ale tale!winking

| HermioneLove a răspuns:

Daaaa! o ador este super! este vedeta mea preferata! o iubesc imi plac cum danseaza cum joaca si cum canta! este foarte talentata! tie iti place? te rog funda!