| Derye a răspuns:

Hip-hop toata ziua. Rap e cu totul altceva, seamana intre ele, dar poti face diferenta usor. House-ul nici nu se apropie de asta. Pop-ul nici atat.

Urma sa ziceti ca e rock.

11 răspunsuri:
| SweetDreamss a răspuns:

Cred ca e ceva gen hip hop nu ma dau in vant dupa stiulul asta straight face

| Charger a răspuns:

Rap happy daca era si o voce de fata trecea la R&B

| Charger a răspuns:

Mecena ft Amos - Cum ar fi e R&B

| Charger a răspuns:

Ce prostie cica house =))) stai prea mult prin house ca ai putut sa spui asa ceva
asta e house http://www.youtube.com/watch?v=e77uMK7j8-Y

| LoOvE a răspuns:

Buna!

Melodiile astea sunt "genul house" sau mai pe intelesul tau "muzica de cartier(vulgara)

Sper ca te-am ajutat! pa!

| purpleice a răspuns:

Sunt hip-hop, rapp de cartier.nu sunt house doamne, alea house sunt de club gen inna.

| Andreea_1745 a răspuns:

Pop

| spywar3 a răspuns:

Rapp romanesc?

| xoBridgetXO a răspuns:

Hip-hop happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna happy

Toate cele 3 meldodii sunt "genul house" sau pe intelesul tau muzica de cartier(vulgara)

Sper ca te-am ajutat! ciaw wave :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rapp sau hip-hop